Filipinler

ANA SAYFA Uzak Doğu Filipinler

Filipinler: El Nido Gezi Rehberi

6
Dünyanın en iyi destinasyonları arasında sayılan Filipinler El Nido, Palawan Adası'nın (eyaletinin) kuzeybatısında yer alıyor. Küçük bir balıkçı kasabası olan El Nido ilk görüşte etkileyici gelmeyebilir, ama tanıdıkça ayrılmak istemeyeceksiniz.

Boracay Gezi Rehberi: Filipinler’de bir Cennet Ada

4
Boracay Filipinler'de küçük bir ada. Son yıllarda Boracay plajları birçok turizm yayın kuruluşları tarafından dünyanın en iyi plajları arasında değerlendirilmektedir.

Filipinler: Puerto Princesa Yeraltı Nehri – Dünyanın Yeni Yedi Doğa Harikası

5
'Puerto Princesa Underground River'ın bir doğa harikası olduğu 2012 yılında Dünya'nın Yeni Yedi Doğa Harikası arasına alınarak tescillenmiş.

Filipinler Coron Adası Gezi Rehberi

2
Coron Busuanga Adası'nın en büyük yerleşim yeri. Filipinler'in popüler adalarından biri.

Filipinler Sagada: Asılı Tabutlar Kasabası

4
Sagada Filipinlerin başkenti Manila'nın kuzeyinde, Manila'dan 12 saatlik otobüs yolculuğu ile ulaşılan bir kasaba. Sagada kayalara asılı tabutları ile ünlü.
Filifinler - Batad

Filipinler Batad: 2000 Yıllık Pirinç Terasları

2
UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde pirinç tarlaları yer alır mı? Evet Filipinler Batad'daki pirinç tarlaları, 2000 yıl önce teraslanmış ve hala aynı teraslarda, aynı yöntemlerle pirinç üretiliyormuş.

Banaue Gezi Rehberi: Filipinler’in Yeşil Kuzeyi

4
Banaue,  UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan, 2000 yıllık pirinç teraslarının bulunduğu Batad ile asılı tabutların bulunduğu Sagada 'ya ulaşımın sağlandığı, Ifugao Eyaleti sınırları içinde yer alan küçük bir yerleşim yeri.